+380 50 034 3730

пн-пт з 10:00 до 19:00

Устаткування

  
   Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є розвиток вторинного ринку промислового обладнання та участь в оптимізації витрат наших клієнтів на організацію технологічних процесів зокрема і розвиток виробництва в цілому.
     Багато підприємців не готові вкладати в свій бізнес значні кошти і виходять з положення за рахунок придбання вживаного обладнання, яке ще довгий час зможе стабільно і безпроблемно працювати. При цьому витрати на придбання, демонтаж, монтаж, пусконалагодження можуть сумарно становити 20-40% від ціни тільки однієї нової виробничої одиниці. З огляду на, що на заводах Європи, як правило, дотримуються умов експлуатації, регламенту і періодичністі технічного обслуговування, можна говорити про належне використання обладнання, без екстремальних навантажень, що призводять до втрати якісних і виробничих характеристик.

Переваги придбання б/у устаткування:
 • Найголовніше - гарантований ефект економії коштів.
 • Устаткування можна подивитися в роботі до його придбання і розібратися, чи підходить він за своїми технічними можливостями Вашої технології, використовуваної на виробництві.
 • Можлива присутність представників замовника на етапі демонтажу і, безумовно, під час монтажу та пусконалагодження. Як правило, більшість питань щодо подальшої експлуатації вирішується протягом цих етапів.
 • Найчастіше на додачу до обладнання можуть безкоштовно додаватися такі недешеві опції як: програмне забезпечення, інструмент, ЗІП і оснащення.
 • Перспективи розширення виробництва за рахунок покупки іншого необхідного обладнання на зекономлені гроші.
 • Б/у обладнання, при необхідності, простіше продати або обміняти, його вартість вже не буде так катастрофічно просідати, як у випадку з новим.
   Спираючись на, попередньо узгоджене, технічне завдання, наша компанія здійснює підбір необхідного обладнання в країнах ЄС і США. Для прийняття рішення замовнику надається технічна документація, фото і відео матеріали, додатково, за домовленістю, наш фахівець здійснює виїзд для ревізії і уточнення стану. За угодою сторін, також можливе надання гарантії на обладнання, що поставляється. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю і націлені на якісний результат кожного етапу нашої роботи. Наш ключовий принцип - клієнтові можна і потрібно економити, але не можна ризикувати.